Žonglovanie.com

Žonglovanie.com

prvý a zatial jediný žonglérsky obchod s loptičkami, kuželmi, točkami, diabolami a i. Taktiež je to aj magicshop kde nájdete rekvizity a triky pre kúzelníkov, prípadne rôzne netradičné hračky.

1752
PassePasse.com

PassePasse.com

najvačší obchod so žonglovátkami v európe sídliaci v Paríži (FRA). Určite najvačší výber žonglovátok a vecí okolo toho. Najlepšie nakupovanie ak máte PayPal účet.

4710
BumFidl

BumFidl

Zahraničný obchod (Viedeň) s ponukou nie len žonglovátok, ale i rôznych animátorských pomôcok. Viedeň je len na skok od Bratislavy :)

925
OddBalls.co.uk

OddBalls.co.uk

Ako sami píšu najstarší anglický obchod so žonglovátkami, dobrý výber, priaznivé ceny a samé dobré skúsenosti. Jeden z popredných Európskych online juggling shopov

1015
Žongluj.cz

Žongluj.cz

menší český obchod so žonglovátkami. Nevyčnieva moc z radu, takže ak niečo nenájdete inde, tu to zrejme nenájdete tiež, ale človek nikdy nevie.

925
HENRY`S online

HENRY`S online

HENRYho určite nemusím predstavovať. Jeho kompletný zoznam produktov nájdete priamo na jeho stránkach. Kto sa rozhodne pre HENRYs určite spraví dobre. Každoročne na EJC nájdete jeho produkty za skvelé ceny, ktoré vám predá sám a dokonca aj za smiešne peniaze priamo na EJC servisuje poškodené HENRYs žonglovátka.

1128
Pappnase & Co.

Pappnase & Co.

Rozsiahlejší nemecký obchod s potrebami ako pre žonglérov tak aj pre artistov a animátorov. Dlhoročné skúsenosti a dobrý výber tovaru.

789
Fun Company

Fun Company

Tu veľa bežných žonglovátok nezoženiete, ale kto žongluje, točí alebo pľuje oheň tak si príde na svoje s dobrým výberom efektných ohňových hračiek.

991
Firelovers.com

Firelovers.com

Český obchod s obrovským výberom žonglovátok

802
kontakty | rss | cms | © 7/2009 zonglovanie.sk