zonglovani.cz

zonglovani.cz

Oficiálna česká stránka venujúca sa žonglovaniu, akcie, teoria a online obchod, plus velka kopa dalsich odkazov na zonglerske weby

888
zongluj.eu

zongluj.eu

Abryho stránky podávajúce históriu žonglovania, mnoho trikov s loptičkami aj pre pokročilejších, kvalitných článkov o teórii žonglovania a mnoho iného.

2024
zongler.cz

zongler.cz

Najznámejší český žonglér Yufi vedie svoju stránku s internetovým obchodom už roky. Táto často updatovaná stránka by nemala chýbať medzi linkami každého žongléra. Veľa konkrétnych info o konajúcich sa žonglérskych akciách.

847
POI.sk

POI.sk

Prvá slovenská stránka venujúca sa tancu poi, výrobe jednoduchých poi a základom ich manipulácie, taktiež sú tu uverejňované najnovšie info o akciách a workshopoch.

869
zonglerka.pl

zonglerka.pl

Poľská stránka zaoberajúca sa žonglovaním, založená na Mambo systéme vzhľadovo ako žonglovani.cz. Pekné triky, ale ostatok nás nemá prečo zaujat, no na doplnenie informácií stačí

1368
jonglieren.at

jonglieren.at

Veľmi jednoduchá rakúska stránka s (menšou) anglickou jazykovou mutáciou. Trošku teórie, trikov a informáciami o konajúcich sa akciách v okolí.

794
Žonglérův šlabikář

Žonglérův šlabikář

Skvelá stránka, ktorú by mal poznať každý či pokročilý, alebo začiatočnícky žonglér. Nájdete tu všetko od A po Z, čiže od základného žonglovania s loptičkami až po passingové rytmi. Nesmie chýbať medzi záložkami každého žongléra!

841
JUGGLE.sk

JUGGLE.sk

Web juggle.sk bude nepravidelne informovať o všetkom čo sa žonglovania a vecí s tým súvisiacich týka. Od návodov ako zvládnuť techniky žonglovania, cez informácie o festivaloch a akciách, zaujímavostiach v novodobom aj historickom žonglovaní, až po aktuality zo Slovenskej a okolitej scény. Nájdete tu zaujímavé linky na komunitu, e-shopy atď.

1254
kontakty | rss | cms | © 7/2009 zonglovanie.sk