zonglovani.cz

zonglovani.cz

Oficiálna česká stránka venujúca sa žonglovaniu, akcie, teoria a online obchod, plus velka kopa dalsich odkazov na zonglerske weby

875
zongluj.eu

zongluj.eu

Abryho stránky podávajúce históriu žonglovania, mnoho trikov s loptičkami aj pre pokročilejších, kvalitných článkov o teórii žonglovania a mnoho iného.

2013
zongler.cz

zongler.cz

Najznámejší český žonglér Yufi vedie svoju stránku s internetovým obchodom už roky. Táto často updatovaná stránka by nemala chýbať medzi linkami každého žongléra. Veľa konkrétnych info o konajúcich sa žonglérskych akciách.

832
POI.sk

POI.sk

Prvá slovenská stránka venujúca sa tancu poi, výrobe jednoduchých poi a základom ich manipulácie, taktiež sú tu uverejňované najnovšie info o akciách a workshopoch.

856
zonglerka.pl

zonglerka.pl

Poľská stránka zaoberajúca sa žonglovaním, založená na Mambo systéme vzhľadovo ako žonglovani.cz. Pekné triky, ale ostatok nás nemá prečo zaujat, no na doplnenie informácií stačí

1352
jonglieren.at

jonglieren.at

Veľmi jednoduchá rakúska stránka s (menšou) anglickou jazykovou mutáciou. Trošku teórie, trikov a informáciami o konajúcich sa akciách v okolí.

776
Žonglérův šlabikář

Žonglérův šlabikář

Skvelá stránka, ktorú by mal poznať každý či pokročilý, alebo začiatočnícky žonglér. Nájdete tu všetko od A po Z, čiže od základného žonglovania s loptičkami až po passingové rytmi. Nesmie chýbať medzi záložkami každého žongléra!

820
JUGGLE.sk

JUGGLE.sk

Web juggle.sk bude nepravidelne informovať o všetkom čo sa žonglovania a vecí s tým súvisiacich týka. Od návodov ako zvládnuť techniky žonglovania, cez informácie o festivaloch a akciách, zaujímavostiach v novodobom aj historickom žonglovaní, až po aktuality zo Slovenskej a okolitej scény. Nájdete tu zaujímavé linky na komunitu, e-shopy atď.

1241
kontakty | rss | cms | © 7/2009 zonglovanie.sk