Databáza?

Týmto projektom by sme radi zaznamenali počet ľudí na Slovensku venujúcich sa žonglovaniu, ich preferované žonglovátka, čas ktorý sa už žonglovaniu venujú a v neposlednom rade oblasť v ktorej môžu (ak chcú) svoje žonglérske umenie uplatniť.

POZOR! - ak si už zaregistrovaný, tak pre zobrazenie tvojho profilu v databáze je potrebné mať vyplnené meno, mesto, preferované žonglovátka a časť o žonglovaní. Tento článok Ti možno pomôže: Registrácia do databázy Žonglovanie.sk

Ak svoj účet ešte nemáš, alebo už je vytvorený » registruj sa / prihlás sa!Roman Vaňo
Banská Bystrica wikimaps


Žonglovátka
loptičky, UV


Oblasť vystupovania


O žonglovaní
Zdravím...

Nuž:

Žonglovať som začal presne 10.10.2009 na BanskoBystrickom festivale "Načo Kultúra?", ktorého súčasťou bol aj žonglérsky workshop pod vedením hercov z BDnR. Držalo ma to asi pol roka, kedy som sa naučil základné triky, ale keďže som bol ešte mladý, rýchlo ma to omrzelo. Sem tam som ešte hodil dačo do vzduchu a chytil, ale či sa to dá nazvať žonglovaním, netuším... Ďalší zvrat však nastal v roku 2013, kedy som si podal prihlášku na VŠMU, odbor Bábkoherectvo, a ako súčasť prijímačiek bol aj vlastný výstup „v čom som dobrý“. A tak som si spomenul na staré dobré žonglovanie. Na školu som sa síce nakoniec aj tak nedostal, ale od vtedy som pravidelne trénoval denne aj 5-6 hodín. V septembri 2014 som kvôli zdravotným problémom nachvíľku zavesil loptičky na klinec, no v decembri toho istého roku už opäť svišťali vzduchom ;)

Venujem sa zatiaľ čisto loptičkám, v najbližšej dobe by som však chcel okúsiť aj kužele. Plánujem sa stať aj pravidelným návštevníkom PAN-u, kde som chcel ísť už v roku 2014, na kvôli vyššie uvedeným zdrav. Problémom som nakoniec nešiel.

Ak sa v BB abo okolí nájde niekto, kto by si zažongloval, môže sa mi kľudne ozvať, poprípade navštíviť Kurzy žonglovania, ktoré plánujem otvoriť už 2.2.2015 v Sásovej (bližšie info poskytnem na maili zongleriBB(zavináč)gmail(bodka)com )....

Tak, nech sa Vám teda darí a verím, že sa čoskoro s Väčšinou z Vás stretnem aj osobne :)

Do žonglovania priatelia....
kontakty | rss | cms | © 7/2009 zonglovanie.sk