Týždeň dobrovoľníctva a žonglovanie v Banskej Bystrici

Týždeň dobrovoľníctva a žonglovanie v Banskej Bystrici

Týždeň dobrovoľníctva v Banskej Bystrici, konajúci sa medzi 16. a 22. septembrom 2014 začal na námestí programom. Do neho bol prizvaný i Maťo Herian a okoloidúcim divákom ukázal to, čo stojí za hodinami a mesiacmi tréningu, odriekania ale aj zábavy a dobrého pocitu.

zonglovanie BB

Po tom ako Maťo porozprával divákom ako dlho sa žonglovaniu venuje a čo môžu v najbližších minútach vidiet, to rozbalil. S tromi loptičkami sa kreatívnym žonglovaním vyhral do sýtosti, nasledovalo technické žonglovanie od počtu štyri, končiac veľmi peknou, čistou a dlhou sedmičkou.


5 lopticiek banska bystrica

Dlžný neostal nič ani kuželom, keď s tromi čaroval a očividne si užíval vystúpenie a publikum, ktoré sa netvárilo priveľmi nadšene. Aj keď tlieskajúce publikum treba vždy pochváliť, tak pome... "eeeeej supéééér bystričania!". Po vyžmýkaní troch kuželiek prišli rýchle štyri. Zvukár to trošku poplietol, tak ubral na dramatickosti... ale dočkali sme sa aj ešte rýchlejšej päťky.


styri kuzelky banska bystrica

Podujatie bude ešte nejaký ten deň prebiehať, žonglovanie sa na ňom už ale nepredstaví, no i tak to bolo krásne osvieženie, potešilo srdce žongléra a možno i ukázalo domácim niečo - nie tak často vídané. Veríme, že žonglovanie odtiaľto neodíde, ba naopak aj v týchto chladných mesiacoch ho bude vidno v okolí čoraz viac.

 

5 kuzelov kaskada na namesti v banskej bystrici by mato herian

Odkazy k článku

www.centrumdobrovolnictva.sk
Kategória: ako_bolo » Komentárov (0) » Suro » Štvrtok, 18. September 2014 21:37
Týždeň dobrovoľníctva a žonglovanie v Banskej Bystrici (komentáre)
meno
e-mail
homepage
napíš číslom: šesť  


kontakty | rss | cms | © 7/2009 zonglovanie.sk