Kontakty a prosba o pomoc

Kontakty a prosba o pomoc

Str??nka ??onglovanie.sk dostala nov?? tv??r, ver?me, ??e sa rozbehne a budete ju často nav??tevova??. Zatia? stoja za t??m v??etk??m dvaja ?udia.

Stránka ??onglovanie.sk dostala novú tvár, veríme, ??e sa rozbehne a budete ju často navštevova??. Zatia? stoja za tým všetkým dvaja ?udia.


Vlastník domény ??onglovanie.sk Pavol Blaho (pallo007 (zavináč) gmail (bodka) com), tvorca novej stránky Pavel Surový (pavel (bodka) surovy (zavináč) gmail (bodka) com) a človek, ktorý sa taktie?? stará o aktuálnos?? Filip Hajduk (filip (bodka) hajduk (zavináč) gmail (bodka) com)

Vašu pomoc by sme privítali. Mô??ete nám pomôc?? pri tvorbe ktorejko?vek časti stránky (triky, články, akcie...).

Prípadne nám na mail mô??ete posla?? nejaký dobrý tip na akciu, video, alebo čokolvek čo k tomu patrí.

Vopred ve?ká vďaka za vaše nápady a rady.

Kategória: informacie » Komentárov (1) » Suro » Utorok, 14. J??l 2009 10:29
Kontakty a prosba o pomoc (komentáre)

Milosmail

dobry den dostal som na vas odporucanie od dievcat z presova, ktore s nami tancovali posledne 2 roky uz 11-ty rok organizujeme v spolupraci s nasim Chorvatskym partnerov letnu Croatia dance show Jedna sa o skupinu 10 tich tanecnikov We planned to do dance shows 8 weeks 7/7/2013 - 30/8/2013. 1 couple Latin dance-Standard 3 show dance girl 3 guys break 1 belly 1 hula hoop, alebo zongler (suit and other similar combinations, such as a juggler, instead eletric boogie ...) kde 6 x v tyzdni je vystupenie, kazdy vecer na inom hoteli, cez den volny program Spi sa na jednom mieste pri Splite, blizko plaze, odkial sa kazdy vecer vyraza na show. Vieme slubit preplatenie cestovneho, ubytovanie a stravu na nase naklady. Foto z predoslych rocnikov si mozte pozriet na mojej stranke www.poprocky.sk po jednotlivych rokoch si kliknete na link chorvatsko napr. http://poprocky.sk/album/2011/chorvatsko-2011.php pre tento rok este nemame obsadene /vacancies/ brusne tanecnice /belly dancer/ - volne celych 8 tyzdnov /free all 8 weeks/ tanecny sport /latin or ballroom couple/ - free 21.7-3.8. Hula hoop or juggler - free 7.7.-3.8. 3 guys break - free 7.7.-3.8.
Str, 08. M?? 2013 18:54 » 78.141.65.xxx
meno
e-mail
homepage
napíš číslom: deväť  


kontakty | rss | cms | © 7/2009 zonglovanie.sk