Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/html/ariesa.sk/_sub/zonglovanie/scripts/pristupy.php on line 13
žonglovanie.sk » akcie » ??ilina ??ongluje! II.

??ilina ??ongluje! II.

??ilina ??ongluje! II.

World Juggling Day (WJD) 2010 pripadol na d??tum 19. j??na 2010. ??ilinsk?? komunita sa rozhodla zopakova?? si ??spe??n?? stretnutie nielen pri pr?le??itosti WJD ale jednoducho preto, ??e ??onglova?? terba!

Ako inak, tak cez FaceBook Event
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

zdravím Vás a pozývam na amatérsku ??onglérsku stretávku, tí, čo ste u?? premiéru za??ili, viete o čo pôjde=D

Oficiálne začneme a?? o 16tej, lebo som sa dopočula, ??e na Hlinkovom námestí bude priamy prenos futbalu-sk-paraguay, tak najprv zafandíme a potom za??onglujeme=D (ja v sobotu nemo??em)

vstup je freee, taktie?? príchod a odchod je individuálny, ospravedlnenky od rodičov za neskorý príchod o??eliem.

prineste si čo najviac ??onglovátok, ak nemáte budú aj nejaké na zapo??ičanie, tak sa nebojte.joo a samozrejme papanie, pitie, zákusky, rezne, horalky, aby ste mi tam nepomreli.

Počasie je zatia? neisté, vraj má prša??, alebo naopak, by?? úplne slnečno, a pre prípad, ??e by sa nede?a nielsa v znamení da??ďa, akcia sa automaticky ruší.

koniec akcie je tie?? individuálny, nasilu Vás dr??a?? nebudem!

Minulá-historicky prva- akcia bola pod?a m??a vydarená, preto dúfam, ??e zas prídete a strávime spolu nejaký ten čas. a áno nakoniec sa pôjde aj svorne na pivo......veď ako inak?

p.s. ja a myslím, ??e aj majky krakovský sme ochotní sa stretnú?? a za??onglova?? si prakticky hocikedy....len sa treba ozva??=D

vojtys a ondro

vidíme sa
Vojtys

Komentárov (0) » Suro » Piatok, 14. M??j 2010 09:19
??ilina ??ongluje! II. (komentáre)
meno
e-mail
homepage
napíš číslom: sedem  
kontakty | rss | cms | © 7/2009 zonglovanie.sk