SÚLOŽ 2014

SÚLOŽ 2014

Po dlhšej odmlke je tu opäť Slovenská Úmelecká Letná Oslava Žonglovania. Akcia sa bude konať autocampingu, tentokrát na Liptovskej Mare, takže si k žonglovátkam pribaľte i stany a spacáky.

Čo je SÚLOŽ?

Stretnutie žonglérov, stanovačka a dobrá zábava. Nejde o klasický workshop so vstupným poplatkom za lektorov, ale istotne si zoberte žonglovátka s ktorými žonglujete, alebo chcete žonglovať. Určite sa nájdu ľudia ktorí Ťa čo to viac naučia, len sa treba opýtať.

 

V akom termíne je SÚLOŽ?

Medzi 7. (štvrtok) - 10. (nedeľa) augustom 2014. Oficiálny termín je 8. - 10., ale poniektorí nedočkavci sa dostavia už 7. augusta. Takže neváhaj i Ty a ak máš čas, tak to roztoč!

 

Ako sa dostanem presne na miesto?

Autobusom, alebo vlakom priamo do Liptovského Mikuláša, následne MHDčkou ku campingu Liptovský Trnovec (spoje premávajú tým smerom každych 30 - 50 minút). Autom je to veľmi jednoduché, zadať do GPS navigácie len Liptovský Trnovec a technika vás už zavedie na správne miesto najkratšou možnou trasou.

 

 

Aktuálne ceny vyzerajú nasledovne:

Chatka pre 6 osôb: cca 75,- € / noc

Domček pre 6 osôb: cca 100,- € / noc

Stanovanie (dospelá osoba): cca 7,- € / noc + 2,50 € za elektrické pripojenie

V cenách je zahrnuté aj parkovanie autom.

Návšteva do 19:00 zaplatí 3,- € (pokiaľ sa nevybaví lepšia cena)

K dispozícii je i WiFi

 

Čo sa plánuje?

Nakoľko Filip pracuje v programe na výletnej lodi, tak pri spoluúčasti na večernej plavbe sa určite spraví čosi s cenou campingu (ubytovania) v areáli. Ale celá vec sa ešte rieši a priebežne sa ju dozviete.

 

Popri žonglovaní určite bude natiahnutý i slackline. Slacklinery z Liptovského Mikuláša už preukázali záujem, tak veríme, že sa všetko podarí a spolu s nimi príde i niekoľko dĺžok slackline a budeme slackovať.

 

Kde sa dozviem všetko ostatné?

Máš Facebook? Určite! Tak tu je Event akcie. Dozvieš sa tu úplne všetko... možno i to, že ktosi má voľné miesto z tvojho smeru priamo do dejiska žonglérskej udalosti leta!

Video embed kliknutím budeš presmerovaný na originálnu stránku
Komentárov (0) » Suro » Piatok, 01. August 2014 21:01
SÚLOŽ 2014 (komentáre)
meno
e-mail
homepage
napíš číslom: šesť  
kontakty | rss | cms | © 7/2009 zonglovanie.sk